Duben 2008

Bráááácha!!:))

26. dubna 2008 v 13:40 Spřáteléné blogísky
Nazdárek, lidičky!!:))
takže mam tady...mno...spřátelkem se to asi nazvat nedá...nejedná se totiž o blog ani neni s tématikou hp, ale prostě to je web mýho bráchy...:))sice zatim začíná, ale začáná se to tam pěkně rýsovat...stopro se tam mrkněte, jasn?:))
najdete tam fotky motorek kámošů i jeho, nějaký zajímavosti o fotbale a o prknech...prostě nej svahy, kam jezdíme atd....:))
a je to TADY...:))

Zklamání

24. dubna 2008 v 22:25 ~~JEDNORÁZOVKY~~
Tak tady mam další jednorázovku. Tentokrát se netýká Pobertů ani Pottera. Je to spíš takový...moje vylitý srdíčko, no...
Prostě...někdo mě zklamal a já nevěděla, jak to všechno, co mě tak ubíjelo ze sebe dostat. Když to v sobě dusim, tak dlouho...
Takže...varuju!kdo nechce, ať to neotvírá. Je to prostě....o mě. Když je depka...a nejspíš to ani nebude moc hezký, protože jsem to teď dopsala a ani sem si to nepřečetla...a navíc jsem to psala, protě tak, co mě zrovna napadlo, co sem cítala...no...


V. kapitolka - I/II - Obraz skutečnosti

22. dubna 2008 v 20:42 °°Obraz skutečnosti°°
Tak tady mam další kapitolku..:))tentokrát k Obrazu...nejprve bych se chtěla omluvit, že mi to trvalo tak dlouho, ale v poslední době na psaní vůbec neni čas, no...:(
ale teď ke kapitolce...přijde mi taková...divná...moc se mi nepovedla a přijde mi, že ty moje popisy situace sou děsný...no ale....
už se mi to nechtělo přepisovat, protože to bych tu byla ještě do příštích vánoc...:))tak vás nechám číst a opravdu!!!teď by mi fakt nějakej ten koment bodnul!tahle povídka mě přestává bavit, i když je fakt, že sem s ní sotva začala, ale no....nějak nevim, jestli v ní budu pokračovat...:((
no nic, končim..
pa, Magg

Spřátelko s Annie!!:))

21. dubna 2008 v 19:55 | maggie |  Spřáteléné blogísky
Tak tady mam další spřátelení...:))
tentokrát s Annie. An s blogem i se psaním sice teprv začíná, ale myslim si, že ve většině případech to vůbec není poznat. U ní na blogu najdete velkou spoustu rubrik a všechny rozhodně stojí za prohlédnutí...určo se tam stavte a zanechte komentík..:))

XXI. kapitolka - II/II

18. dubna 2008 v 23:03 | maggie |  °°Friendship or love?°°
A takovej menší dodatek....:))njn...v týhle kapče jsem se opravdu rozjela...:))

XXI. kapitolka - I/II

18. dubna 2008 v 23:02 | maggie |  °°Friendship or love?°°
Nazdárek, lidi!!:))
tak je tady další kapča...právě jsem jí dopsala a nevím, jak se vám bude líbit. Dala mi ale docala zabrat, takže bych byla ráda, kdyby jste mi to aspoň okomentovali...:))
asi jako u minulé kapči!:))protože z těch komentíků se křenim ještě teď!!!!Udělaly jste mi hrooooznou radost!!!vážně!!a opravdu vám všem moc děkuju a zároveň se omlouvám, že jsem nepřidávala...njn...ve škole teď máme celkem záhul a k tomu všemu mi ještě chybí inspirace, no...:))ala snad se to zlepší...tak jo, mějte se krásně...a ještě jednou...DĚKUJU!!!!!!!!!!!:))
pa, Magg

XX. kapitolka

12. dubna 2008 v 20:40 | maggie |  °°Friendship or love?°°
Ahojec...:))
kapča je taková šáhlá, mě se vůbec nelíbí a předem se omlouvám fandům Tokio hotel, toť vše...
pa, Mag

Everything once ends

10. dubna 2008 v 15:32 | maggie |  ~~JEDNORÁZOVKY~~
Ahojky, lidičky...:)
takže...mno..jak bych začla...:))
tak snad...děkuju za komentíky, udělaly mi strašnou radost, i když jich nebylo moc...:((ale za to, ti co komentujou a kterým teď děkuju, nemůžou...jinak ty ostatní, bych chtěla poprosit, jestli by byli tak hodní a čas od času mi sem taky něco napsali....protože ono je to někdy celkem těžký psát a když pak tady ani neni nic, co by vás povzbudilo, tak je to opravdu na nic....
ale teď radši odskočíme....:)vkládám svoji první jednorázovku....:))njn....sem se jednou nudila a zároveň jsem měla celkem slušnou depku, tak jsem sedla ke kompu a něco nasmolila...:)jako...no nevim...moc se mi to nepovedlo a přiznávám se, že mi celkem trvalo, než jsem to přidala, mam to v kompu už asi tři měsíce...:))
tak jo...:))snad se bude líbit, i když...no nevim, mě se nezdá, je to takový...šáhlý, no...:))
a OPRAVDU! všichni aspoň jeden koment, jasn?!!

XII. kapitolka - Temný náznak noci

7. dubna 2008 v 18:33 | maggie |  °°Temný náznak noci°°
Tak tady mam pokráčko, dobrý ne?:))
no...nebudu to okecávat....jenom snad...je to ujeťárna a předem varuju...opět se mi krapet rozjela fantazie, no...:))tak jo...prosím o komentíky a zároveň moc děkuju, za všechny předešlé....:))
pa, Mag

Sakryš...tohle je fakt smutnej příběh....:((

6. dubna 2008 v 17:00 | neznámý |  ~~JEDNORÁZOVKY~~
Ahojky, lidičky...:))
takže vkládám první jednorázovku, sice není ode mě, ale strašně se mi líbila a na blogu jedné známé povídářky byla možnost ho zkopírovat...:))opravdu..doporučuju přečíst, je to takový...jiný neuvěřitejně zvláštní pohled na svět a já upřímně obdivuju toho, kdo to napsal...:))no, ale aby jste pochopily, tak si to asi budete muset přečíst...
já osobně jsem u toho bulela jak malý dítě a ještě do teď mam takovou melancholickou náladu...:))no nic...určitě si to přečtěte...:))


Další spřátelka...:))

4. dubna 2008 v 19:23 | maggie |  Spřáteléné blogísky
Ahojky!!:))
tak tady mam další spřátelka...:))
Teresie-takže, lidičky, tady je první spřátelko a to s Teresii...:))takže...tenhle blogísek vám stoprocentně doporučuju...najdete tady obrázky téměř všech HP postav, hlavně těch hlavních, a jsou spíš kreslený...:))určo doporučuju!!:)
Adelay- další bezva blog, s moc hezkým vzhledem a určitě zajímavýma povídkama...:))určo se tam mrkněte!!a to jako fakt, protože to stojí za to...:))

XI. kapitolka

4. dubna 2008 v 16:44 | maggie |  °°Temný náznak noci°°
Hojky!!!!:))
tak je tady pokráčko...jste rádi?:))já jo, protože konečně mam tuhle kapču napsanou...víte, jak dlouho jsem jí psala?hoooodně dlouho....:))
a to jako fakt, tak si toho prosím važte a nebuďte na mě moc zlí, protože...no tahle kapča...je taková ujetá, no...sem se trochu...rozepsala a asi sem to přehnala no...:))
tak jo, končim...:))
mějte se, papa:))XIII. kapitolka - I/II

1. dubna 2008 v 19:32 | Maggie |  °°Láska vs. zlo°°
Tak je tady další kapča...:))tentokrát se nebudu rozepisovat, snad jenom děkuju mocinky moc za komentíky a doufam, že se kapča bude líbit....:))
pa, mag